TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Më së shumti

Fondacioni Gjithëpërfshirës në Industri

Just For You është lider në industrinë e fondacioneve gjithëpërfshirëse dhe të personalizuara. Ne kemi përshtatur dhe përmirësuar çdo formulë fondatine në treg dhe ofrojmë një gamë të gjerë me 300 nuanca. Koleksioni ynë është krijuar për t'iu përshtatur të gjitha ngjyrave të lëkurës dhe të gjitha stileve të jetesës.

300 +

Themel
Shades

7

Formulë
Opcionet

6

Mbulim
Opcionet

300 +

ai që fsheh
Shades

 • Proces i thjeshtë
 • Përputhet në mënyrë të përkryer me tonin e lëkurës tuaj
 • Formulat duken dhe ndjehen si lëkura e dytë
 • I personalizueshëm sipas stilit tuaj të jetesës për t'iu përshtatur të gjitha nevojave dhe rasteve tuaja
 • Çmimi të përballueshme
 • Gjithëpërfshirëse për të gjithë

konkurrentët

 • Procesi i vështirë dhe konfuz
 • Bëhu ngjyra e gabuar
 • Formula me pamje të rëndë ose të panatyrshme
 • Opsione të kufizuara në formulë, mbulim i tepërt ose i pamjaftueshëm për nevoja dhe raste specifike
 • Ju bëjnë të ndiheni sikur duhet të kënaqeni me një ngjyrë ose formulë
 • Çmimi i shtrenjtë
 • Jo përfshirëse për të gjithë

Vetem per ty

FONDACIONI JUAJ PËRGJITHMONË

Vizioni i

Proces

Ne e bëmë procesin të shpejtë dhe të thjeshtë: përshtatni ngjyrën dhe formulën e fondatinës tuaj të preferuar, ose personalizoni ngjyrën dhe formulën tuaj nga e para në më pak se 60 sekonda.

Vizioni i

Përbërësit

Përbërësit janë të rëndësishëm për ne. Ne u siguruam që çdo formulë Just For You të jetë e mbushur në mënyrë strategjike me përbërës jo toksikë dhe të cilësisë së lartë, duke përfshirë vitaminën E, acidin hialuronik dhe ekstraktin e algave për të ndihmuar lëkurën të duket dhe të ndihet më e shëndetshme se kurrë.

Mika Bukuroshja

Koleksioni Just For You

Koleksioni Just For You ofron formula të lëngshme, pudër të shtypur, pudër të lirshme dhe korrektor për një koleksion të plotë të lëkurës që është unik ashtu siç jeni ju.

Modelja duke buzëqeshur dhe duke mbajtur produktet Just For You në të dyja duart