TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Vitamina C + Xhel për piling me kamomil

$40.00

$40.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Vitamina C + Xhel për piling me kamomil

$40.00

Përshkrim

Një xhel peeling i lehtë me bazë uji që jep një eksfolim të butë fizik për rezultate më të thella dhe më të plota zbutëse. E formuluar me ekstrakt lulesh kamomil, lëng gjethesh aloe dhe vaj të farës së aguliçes, kjo lëvozhgë fshin fizikisht shtresat e jashtme të vdekura të lëkurës për të ndihmuar lëkurën të ndihet më e butë dhe të duket më e shndritshme për një pamje të përgjithshme të shëndetshme.

 

Si ta perdoresh:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht në fytyrë me lëvizje rrethore për eksfolim të butë. Shpëlajeni me ujë dhe ndiqeni me serume dhe hidratues të përshtatshëm. Mjaft e butë për t'u përdorur 2-3 herë në javë.

Përbërësit

Aqua, Butilen Glikoli, Izoparafinë C13-14, Alkool Lanolin, Ekstrakt lulesh Anthemis Nobilis (kamomil), Lëng gjethesh të Aloe Barbadensis, Karbomer, Glukonolactone, Cetyl Fosfat Kaliumi, Acid Askorbik, Bisabolol (Official) Aguliçe e mbrëmjes) Benzoat i vajit të farës, ekstrakt i algave, polisorbat 20, Maris Sal (kripë e detit të vdekur), aromë, acid dehidroacetik, metilizotiazolinone, metilkloroizotiazolinone

Informacion shtesë

peshë lbs 0.063125
përmasat 1 1 × 1 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.