TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Xhel piling eksfoliues Vita-C

$40.00

$40.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Xhel piling eksfoliues Vita-C

$40.00

Përshkrim

Xhel piling eksfoliues i MicaBeauty pastron butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Eksfolimi është i rëndësishëm për rinovimin e qelizave të lëkurës.

Pa heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës nga shtresa sipërfaqësore e lëkurës suaj, ka të ngjarë të shfaqen probleme të shumta të lëkurës. Lëvorja e fytyrës ushqen linjat e holla dhe rrudhat dhe rrit vitalitetin. Gjithashtu punon për të eksfoluar njollat ​​e errëta, për të kthyer pamjen e dëmtimit nga dielli, duke e lënë lëkurën me shkëlqim dhe rinore!

Wt neto. 30 ml / 1.0 oz

Këshilla

Përdorni një sasi shumë të vogël produkti në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe fërkojeni butësisht derisa lëkura e vdekur të fillojë të piqet dhe të bjerë. Përfundoni me kremin tonë hidratues për të parandaluar çdo humbje lagështie nga procesi i eksfolimit.

Përbërësit

Aqua, Butilen Glikoli, Izoparafinë C13-14, Alkool Lanolin, Ekstrakt lulesh Anthemis Nobilis (kamomil), Lëng gjethesh të Aloe Barbadensis, Karbomer, Glukonolactone, Cetyl Fosfat Kaliumi, Acid Askorbik, Bisabolol (Official) Aguliçe e mbrëmjes) vaj, benzoat natriumi, ekstrakt i algave, polisorbat 20, Maris sal (kripë e detit të vdekur), aromë, acid dehidroacetik, metilizotiazolinone, metilkloroizotiazolinone.

Ju lutemi kini parasysh se listat e përbërësve mund të ndryshojnë ose ndryshojnë herë pas here. Ju lutemi referojuni listës së përbërësve në paketimin e produktit

Informacion shtesë

peshë lbs 0.29982867657143
përmasat 1 1 × 1 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.