TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Krem CC

$29.00

$29.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Krem CC

$29.00

Kremi ynë CC është i formuluar në mënyrë strategjike me një mori peptidesh për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të plakjes, duke i sjellë përsëri gjallërinë lëkurës. Kjo formulë ndriçuese përfshin vitaminë E dhe kolagjen për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës dhe luftimin e shenjave të plakjes, rrudhave dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Kremi ynë CC është i përsosur për turbullimin dhe fshehjen e njollave të vogla ndërsa jep një shkëlqim të ndezur nga brenda për një pamje grimi "pa grim". Mbulimi i ndërtueshëm nga drita deri në mesatare me një përfundim rrezatues është i përsosur për ata që duan kujdesin dhe mbulimin e lëkurës në lëvizje.

Çdo formulë vetëm për ju është:

 • Pa aroma
 • I testuar nga dermatologu
 • hypoallergenic
 • Pa paraben dhe sulfate
 • Jo toksike dhe pa kimikate të ashpra
 • Cruelty-free
 • Vegan-friendly

 

Krijoni formulën tuaj me mbi 300 opsione hije

Hapi 1 - Zgjidhni ngjyrën tuaj
Ne kemi tre opsione të thjeshta përzgjedhjeje për t'ju ndihmuar!

Hapi 2 - Zgjidhni bazën dhe mbulimin tuaj
Ne ju udhëzojmë përmes opsioneve tona për të dyja!

Hapi 3 - Vendosni porosinë tuaj
Fondacioni juaj i personalizuar "Just For You" do të arrijë brenda pak ditësh!

Unë e di ngjyrën time Zgjidhni Përdorimi i hijes + tonit Zgjidhni Përdorimi i produktit aktual

Përshkrim

Krem CC

Nëse ju pëlqen kremi It Cosmetics CC+ ose MAC Studio Waterweight SPF 30 Foundation, do t'ju pëlqejë kjo formulë!

Përbërësit

Krem CC (me bazë uji)

 • Tetrapeptide-7: Zbeh shenjat e dëmtimit të diellit si rrudhat dhe strukturën e ashpër.
 • Vitamina E Një antioksidant që ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes.
 • Kolagjeni: Përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe redukton rrudhat e dukshme.
 • Ekstrakt i çajit jeshil: Një antioksidant i fuqishëm dhe agjent qetësues i lëkurës. Përmirëson pamjen e lëkurës së dëmtuar nga dielli ndërkohë që hidraton.
 • Niacinamide: Redukton shfaqjen e njollave dhe kongjestionit të lëkurës. Ndihmon në shtrëngimin e poreve dhe balancon aktivitetin e dukshëm të sebumit.

Lista e plotë:

Ujë, Dimetikoni, Ciklopentasiloksan, Cikloheksasiloksani, Butilen, Glikoli, Fenil Trimetikoni, Niacinamide, Cetyl PEG/PPG-10 Dimetikoni, Glicerina, Disteardimonium Hektorit, Dimetikoni/Vinil Dimetikoni Butilenet,Butiloketil,Sorokilat,Butilenet,Kryq. Sulfat, Steareth-20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Trietoksykapriylsilan, Tocopheryl Acetate, Kolagjeni i hidrolizuar (perime), Vaji i gjetheve të Pelargonium Roseum, Ekstrakt i gjetheve Camellia Sinensis. Mund të përmbajë: dioksid titaniumi (Cl 77891), okside hekuri (Cl 77491, Cl 77499, Cl77492), oksid kromi jeshil (Cl 77288)

Informacion shtesë

peshë .25 lbs
përmasat 9 1.8 × 1.5 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.