TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Fondacioni vetëm për ju
Fondacioni Radiant Finish Xtreme Performance

$29.00

$29.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Fondacioni Radiant Finish Xtreme Performance

$29.00

Fondatina jonë Radiant është e formuluar në mënyrë strategjike me aminoacide për të ndihmuar në hidratimin e lëkurës dhe super humectants për të ndihmuar në mbajtjen dhe tërheqjen e ujit në lëkurë. Kjo formulë e bukur është e mbushur me vitaminë E për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës dhe për të ndihmuar në luftimin e shenjave të plakjes. Formula jonë Radiant ofron një përfundim të lëmuar dhe ndriçues, ndërkohë që rrit lëkurën me hidratim – kombinimi perfekt për lëkurë me shkëlqim.

Mbulimi i performancës Xtreme:

 • Ofron mbulimin më të gjatë, më të lartë dhe të qëndrueshëm të të gjitha formulave 
 • Do të mbulojë nivelet më të larta të hiperpigmentimit, çngjyrosjes dhe tatuazheve
 • Do të mbulojë kryesisht të gjitha papërsosmëritë duke lënë një përfundim të turbullt gati për kamerën 
 • Zgjatë pa të meta gjatë gjithë ditës

Çdo formulë vetëm për ju është:

 • Pa aroma
 • I testuar nga dermatologu
 • hypoallergenic
 • Pa paraben dhe sulfate
 • Jo toksike dhe pa kimikate të ashpra
 • Cruelty-free
 • Vegan-friendly

Krijoni formulën tuaj me mbi 300 opsione hije

Hapi 1 - Zgjidhni ngjyrën tuaj
Ne kemi tre opsione të thjeshta përzgjedhjeje për t'ju ndihmuar!

Hapi 2 - Zgjidhni bazën dhe mbulimin tuaj
Ne ju udhëzojmë përmes opsioneve tona për të dyja!

Hapi 3 - Vendosni porosinë tuaj
Fondacioni juaj i personalizuar "Just For You" do të arrijë brenda pak ditësh!

Unë e di ngjyrën time Zgjidhni Përdorimi i hijes + tonit Zgjidhni Përdorimi i produktit aktual

Përshkrim

Fondacioni Radiant Finish Xtreme Performance

Nëse e doni RMS Beauty “Un” Coverage Up Foundation, do ta pëlqeni këtë formulë!

Përbërësit

Formula rrezatuese (me bazë uji)

 • Vitamina E Një antioksidant që ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes.
 • Disodium Stearoyl Glutamate: Një aminoacid që rrit hidratimin e lëkurës.
 • Natriumi PCA: Funksionon si një agjent rimbushës i lëkurës.
 • Laktati i natriumit: Një hidratues hidratues superior. Ai rimbush lagështinë duke tërhequr dhe mbajtur ujin brenda lëkurës, duke e parandaluar atë të dehidratohet, të thahet dhe të shkrihet.

Lista e plotë:

Water, DImethicone, Peg-10 Dimethicone, PHenyl Trimethicone, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Disteardimonium Hectorite, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethoxycaprylylsilane, Disodium Stearoyl Glutamate, Sorbitan Sesquiisostearate, Sodium PCA, Laktat natriumi, nitrid bor, acetat tokoferil. Mund të përmbajë: dioksid titani (Cl 77891), okside hekuri (Cl 77491, Cl 77499, Cl77492), oksid kromi jeshil (Cl 77288).

Informacion shtesë

peshë .25 lbs
përmasat 9 1.8 × 1.5 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.