TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Serum Hyaluronic + Vitamin B5

$20.00

$20.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Serum Hyaluronic + Vitamin B5

$20.00

Përshkrim

Një serum freskues i Acidit Hyaluronic me një nxitje të vitaminës B5 për të siguruar ultra-hidratues për lëkurën e butë të mëndafshtë.

 

Mënyra e përdorimit: Aplikoni disa pika në fytyrë dhe qafë ditën dhe natën në fytyrë dhe dekolazh të pastruar.

Përbërësit

Ujë, Butilen Glikoli, Glicerinë, Metil Gluceth-20, Hialuronat Natriumi, Panthenol, Peg-12 Dimethicone, Oleth-20, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Polisorbat 20, Tetrasodium EDTA

Informacion shtesë

peshë lbs 0.1625
përmasat 1.125 1.125 × 4 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni ...