TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Retinoid + Serum kokosi

$35.00

$35.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Retinoid + Serum kokosi

$35.00

Përshkrim

Një serum ushqyes i kokosit me retinoid 2% i krijuar për pothuajse të gjithë për të përmirësuar pamjen e linjave të holla, njollave, poreve, njollave të errëta dhe tonit dhe strukturës së pabarabartë.

 

Mënyra e përdorimit: Aplikoni disa pika në fytyrë dhe qafë ditën dhe natën në fytyrë dhe dekolazh të pastruar.

Përbërësit

Water, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Lecithin, Hydroxyethylcellulose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Kopolimer, Karbomer, Decil Glukozid, Etilheksil Stearat, Trietanolaminë, Trideceth-6

Informacion shtesë

peshë lbs 0.175
përmasat 1.25 1.25 × 4.5 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni ...