TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Mini frigorifer

$50.00

$50.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Mini frigorifer

$50.00

Shënim: Ky produkt nuk mund të dërgohet ndërkombëtarisht

Përshkrim

Frigoriferi MICA Beauty është pajisja më e mirë për çdo adhurues të bukurisë që dëshiron të lartësojë rutinën e bukurisë duke rritur jetëgjatësinë dhe efikasitetin e kujdesit të lëkurës tuaj, duke i mbajtur ato të freskëta dhe të freskëta për të dhënë rezultatet më të mira! Frigoriferi MICA Beauty Mini është gjithashtu i shkëlqyeshëm për ruajtjen e ushqimeve, pijeve, ushqimeve dhe më shumë. E përkryer për t'u përdorur në shtëpi, në dhomën e gjumit, në banjë, në zyrë, në konvikt, në udhëtime dhe në kampe.

  • 4 LITRA KAPACITETI: Ruani me lehtësi hidratuesit, serumet e lëkurës, balsamët e buzëve dhe kremrat e syve. Dimensionet e brendshme janë 5.25 in x 5.5 in x 8 in.; Rafti i lëvizshëm i bën sendet e vogla si produkte të ndryshme për kujdesin e lëkurës dhe bukurinë të lehtë për t'u ndarë. Dimensionet e jashtme janë 7.4 in x 9.7 in x 10.7 in.
  • PSE JU DUHET: Zvogëloni shfaqjen e ënjtjes së lëkurës me produkte të ftohta për kujdesin e lëkurës! Kujdesi i ftohtë i lëkurës ndihmon në qetësimin e lëkurës, uljen e ënjtjes, inflamacionit dhe skuqjes. Temperaturat më të ftohta do të ndihmojnë në mbajtjen e baktereve larg produkteve, në mënyrë që produktet të mbeten të pastra dhe sanitare.
  • ADAPTERËT AC/DC: MICA Beauty Mini Frigoriferi ka një modalitet energjie, i cili plotëson plotësisht nevojat e njerëzve në skenarë të ndryshëm. Mund ta lidhni frigoriferin në miniaturë me një furnizim me energji elektrike 100-120 V.
  • INXHINIERIA MIQ: Teknologjia e qetë e mban tingullin në minimum, kështu që ju mund të pushoni dhe relaksoheni gjatë rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës.
  • Ftohtë në të ngrohtë: Mbani produktet tuaja të ftohta tepër, me mini-frigoriferin tonë që ftohet deri në 40°F nën temperaturën e ambientit. Ju gjithashtu mund t'i mbani produktet të ngrohta, me mini frigoriferin që ngroh deri në 149° në një termostat të brendshëm.

Përbërësit

Informacion shtesë

peshë lbs 3.6
përmasat 11.42 8.66 × 11.81 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.