TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

Korrigjues i ngjyrave

$18.00

$18.00

Shikoni opsionet
Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

Korrigjues i ngjyrave

$18.00

Përshkrim

Korrigjuesi ynë i ngjyrave është formuluar në mënyrë strategjike me më të besuarit Peptid kundër plakjes për të ndihmuar në reduktimin njolla dhe pika të errëta me kalimin e kohës. Formuluar gjithashtu me ekstrakt Goji dhe vitaminë E për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar, të lëmuar dhe të shndritshme për gjithë ditën e ardhshme. Në vetëm disa rrëshqitje, çehrja juaj do të duket dhe do të ndihet e qetë dhe e korrigjuar. Ky korrigjues i ngjyrave do t'i japë mbulim të plotë të gjitha njollave dhe papërsosmërive.

Çdo formulë vetëm për ju është:

 • Pa aroma
 • Dermatologu – i testuar
 • hypoallergenic
 • Pa paraben dhe sulfate
 • Jo toksike dhe pa kimikate të ashpra
 • Cruelty-free
 • Vegan-friendly

E disponueshme në nuancat e mëposhtme

 • Korrektor i sheshtë i ngjyrës së bardhë: Zbardh dhe neutralizon çdo nuancë.
 • Korrigjues i ngjyrës së nenexhikut: Neutralizon skuqjen për tonalitete të hapura deri në të lehta.
 • Korrigjues i ngjyrës portokalli: Neutralizon njollat ​​e errëta për tonalitete të mesme/të thella të lëkurës.
 • Korrigjues i ngjyrës së pjeshkës: Neutralizon njollat ​​e errëta për tone të hapura/të hapura të lëkurës.
 • Korrigjues i ngjyrës rozë: Neutralizon njollat ​​e errëta për tone lëkure të hapura në të lehta.
 • Korrektori i ngjyrës së verdhë: Korrigjon mërzinë e shkaktuar nga nuancat vjollce/blu dhe ndriçon rrathët poshtë syve për ton të lehtë/mesatar të lëkurës.

Përbërësit

Ujë, Ciklopentasiloksan, Cikloheksasiloksani, Metil Metakrilat Kryqpolimer, Trimetilsiloksisilikat, Butilen Glikoli, PEG-10 Dimetikoni, Glicerinë, Disteardimonium Hektorit, Cetil PEG/PPG-10/1 Dimetikoni, Trietiloksilloretilet,Trietilhoksiletilet,Trietilhoksiletilet,Soetilhoksilatil, citrat vaj, Dimetikon/Vinil Dimetikoni Kryqpolimer, Ekstrakt i frutave Licium Barbarum, Acetat Tokoferil, Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Disodium EDTA. Mund të përmbajë: dioksid titani (CI 77891), okside hekuri (CI 77491, CI 77499, CI77492), oksid kromi jeshil (CI 77288).

Informacion shtesë

peshë N / A
Ngjyra

, , , , ,

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.