TRANSPORT FALAS PER POROSITE NGA NE MBI 50$

OFERTË Ekskluzive- Frigorifer Mica Beauty Mini Skincare + Serum FALAS + TRANSPORT FALAS

$25.00

$25.00

Dyqani ynë aktualisht është i çaktivizuar. Ju lutemi kontrolloni përsëri më vonë.

OFERTË Ekskluzive- Frigorifer Mica Beauty Mini Skincare + Serum FALAS + TRANSPORT FALAS

$25.00

Shënim: Ky produkt nuk mund të dërgohet ndërkombëtarisht

Përshkrim

OFERTË EKSKLUZIVE

Nëse jeni këtu, do të thotë se keni marrë një ftesë ekskluzive.

Kjo ftesë Ju jep të drejtën për një marrëveshje ekskluzive:

Një mini frigorifer për kujdesin e lëkurës për 25 dollarë. (MSRP $50)

Transporti

PLUS një serum FALAS duke përdorur një (1) nga kodet e mëposhtme:

FALAS Retinoid + Serum kokosi : Kod promocional: FREERETINOID (35 dollarë Kursime) + TRANSPORT FALAS

FALAS Primer për grimin Pink Dreams : Kod promocional: FREEPINKDREAMS (20 dollarë Kursime) + TRANSPORT FALAS

FALAS Serum Hyaluronic + Vitamin B5 : Kod promocional: FREEHYB5 (20 dollarë Kursime) + TRANSPORT FALAS

FALAS Serum Niacinamide + Zink + Acid Kojic : Kod promocional: FREENIAZINC (20 dollarë Kursime) + TRANSPORT FALAS

FALAS Serum bufe me proteina me shumë peptide : Kod promocional: FREEMPPB (25 dollarë Kursime) + TRANSPORT FALAS

(Nuk mund të kombinohet me kuponë të tjerë, oferta ose oferta speciale. Vlefshëm 1 për blerje, derisa furnizimet zgjasin)

 

Mini Frigorifer MICA Beauty është një ftohës dhe ngrohës termo-elektrik i përsosur për një dhomë gjumi, konvikt, zyrë, frigorifer të vogël, frigorifer për desktop dhe udhëtime. Dhe është pajisja më e mirë për çdo adhurues të bukurisë që dëshiron të lartësojë rutinën e bukurisë duke rritur jetëgjatësinë dhe efikasitetin e kujdesit të lëkurës tuaj, duke i mbajtur ato të freskëta dhe të freskëta për të dhënë rezultatet më të mira! Frigoriferi MICA Beauty Mini është gjithashtu i shkëlqyeshëm për ruajtjen e ushqimeve, pijeve, ushqimeve dhe më shumë. E përkryer për t'u përdorur në shtëpi, në dhomën e gjumit, në banjë, në zyrë, në konvikt, në udhëtime dhe në kampe.

  • 4 LITRA KAPACITETI: Ruani me lehtësi hidratuesit, serumet e lëkurës, balsamët e buzëve dhe kremrat e syve. Dimensionet e brendshme janë 5.25 in x 5.5 in x 8 in.; Rafti i lëvizshëm i bën sendet e vogla si produkte të ndryshme për kujdesin e lëkurës dhe bukurinë të lehtë për t'u ndarë. Dimensionet e jashtme janë 7.4 in x 9.7 in x 10.7 in.
  • PSE JU DUHET: Zvogëloni shfaqjen e ënjtjes së lëkurës me produkte të ftohta për kujdesin e lëkurës! Kujdesi i ftohtë i lëkurës ndihmon në qetësimin e lëkurës, uljen e ënjtjes, inflamacionit dhe skuqjes. Temperaturat më të ftohta do të ndihmojnë në mbajtjen e baktereve larg produkteve, në mënyrë që produktet të mbeten të pastra dhe sanitare.
  • ADAPTERËT AC/DC: MICA Beauty Mini Frigoriferi ka një modalitet energjie, i cili plotëson plotësisht nevojat e njerëzve në skenarë të ndryshëm. Mund ta lidhni frigoriferin në miniaturë me një furnizim me energji elektrike 100-120 V.
  • INXHINIERIA MIQ: Teknologjia e qetë e mban tingullin në minimum, kështu që ju mund të pushoni dhe relaksoheni gjatë rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës.
  • Ftohtë në të ngrohtë: Mbani produktet tuaja të ftohta tepër, me mini-frigoriferin tonë që ftohet deri në 40°F nën temperaturën e ambientit. Ju gjithashtu mund t'i mbani produktet të ngrohta, me mini frigoriferin që ngroh deri në 149° në një termostat të brendshëm.

Përbërësit

Informacion shtesë

peshë lbs 3.6
përmasat 11.42 8.66 × 11.81 në

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.